سولار پارس
محصولات
آبگرمکن خورشیدی مقیاس بزرگ
آبگرمکن خورشیدی مقیاس بزرگ
 
سیستم گرمایش خورشیدی مقیاس بزرگ، شامل کلکتورهای خورشیدی بدون فشار، مخزن، سیستم کنترل کننده، فیلتر سختی گیر، پمپ گردش آب و غیره میباشد.
عملکرد این سیستم بدینگونه میباشد که : آب گرم شده در کلکتور خورشیدی توسط پمپ سیرکولاسیون به منبع منتقل و ذخیره میگردد و مورد استفاده جهت آب گرم مصرفی یا گرمایش محیط قرار میگیرد.
 
فرآیند فوق بصورت کاملاً خودکار و ایمن انجام میپذیرد ضمناً بدلیل ساختار ساده سیستم و با بهره گیری از متخصصان ورزیده، امکان طراحی بر اساس هرگونه نیاز مشتری امکانپذیر میباشدبه گونه ای که میتوان بر حسب نیاز تعداد و نوع کلکتور و حجم منبع را طوری طراحی کرد که حجم و دمای مطلوب همیشه در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.
مزایا:
مناسب جهت هر نوع اقلیم :
 
در این سیستم میتوان با توجه به شرایط آب و هوا ، تعداد کلکتورها و حجم منبع را طوری طراحی نمود که حداکثر راندمان بدست مصرف کننده برسد.بصورتیکه با یک طراحی دقیق میتوان حتی در مناطق سردسیر کشور نیز حداکثر بهره وری را تولید نمود.
 
قابلیت اتصال موازی با سیستمهای گرمایشی موجود:   
 
یکی دیگر از مزایای این سیستم قابل اتصال بودن بصورت پشتیبان به سیستمهای رایج کنونی میباشد که در این صورت زمانهایی که نور خورشید توانایی کافی جهت گرم کردن کلکتورها را ندارد  میتوان بصورت دستی یا خودکار از سیستم قدیمی استفاده نمود.
 
حداکثر ایمنی و امنیت:
 
بدلیل اینکه منبع اصلی تامین انرژی  این سیستم فقط و فقط نور خورشید میباشد هر گونه خطرات ناشی از سوختهای فسیلی مثل انفجار گاز و غیره منتفی میباشد. همچنین در طراحی این آبگرمکنها با تعبیه قطعات کنترلی همه مسائل ایمنی پیش بینی و کنترل گردیده است.
 
تنها  دوستدار واقعی و رایگان محیط زیست:
 
آبگرمکن خورشیدی مقیاس بزرگ با استفاده از انرژی پاک و رایگان خورشید به عنوان منبع اصلی انرژی هیچگونه آلودگی برای محیط زیست بشر ندارد.
 
تامین آبگرم در احجام بالا بنا به درخواست مشتری
 
 توان جذب 90 درصدی نور خورشید بدلیل طراحی خاص سیستم 
 
کاربردها:
 
- قابل استفاده جهت مراکز دارای مصرف بالای آب گرم
- تامین آب گرم استخرها
- تامین آب گرم مورد نیاز سیستمهای گرمایش از کف، شوفاژ، پکیج وغیره 
- تنوع کاربرد جهت تامین آب گرم لازم برای ساختمانها و مجموعه هایی از قبیل :
 
هتلها و رستورانها
بیمارستان ها  و ساختمانهای مسکونی و تجاری
دامداریها و گلخانه ها
دانشگاه ها و مراکز آموزشی
ایستگاههای قطار، ترمینال ها و فرودگاهها
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

Solar Pars New Energy Company . All rights reserved

طراحی سایت