سولار پارس
درباره ما

شرکت سولار پارس در سال  1388 تاسیس شده وتولید کننده  آبگرمکن های خورشیدی ، سیستم های گرمایش خورشیدی برای تامین آبگرم خانگی و صنعتی و همچنین تولید کننده سیستم های گرمایش محیط و گرمایش استخر مبتنی بر انرژی خورشیدی است.

اشغال کم فضا، استفاده در تمام فصول، قابلیت کارکرد در هر شرایط آب وهوایی، قابلیت گرم شدن آب ظرف مدت 2/5 ساعت، تامین آبگرم ویلاها، منازل مسکونی، استخر و مراکز صنعتی از جمله مزایای استفاده از محصولات سولار پارس است.

تولید پنل های خورشیدی( فوتوولتائیک) ،لامپ های LED و چراغ های خیابانی خورشیدی در برنامه توسعه تولیدات آتی سولار پارس قرار دارد.

درطی سالهای اخیربا گسترش فرهنگ بهینه سازی مصرف انرژی ونیازبه کنترل آلودگی های ناشی از فعالیتهای تولیدی انسانی ،ما را بر آن داشت که با بهره گیری از دانش فنی مناسب اقدام به بررسی زمینه استفاده از انرژی نو برآییم . هدف اصلی از ارزیابی و بررسی منابع تجدید پذیر ، یافتن جایگاهی مناسب برای منابع مصرفی می باشد.

منابع فسیلی به سه دلیل در محدودیت هستند :

-محدودیت ذخایر و فناپذیر بودن آنها

-مسائل زیست محیطی ناشی از استخراج و احتراق این منابع

-کاربرد ارزشمندتر منابع فسیلی در صنایع از جمله پتروشیمی بجای استفاده از آن به عنوان سوخت 

از این رو استفاده از انرژیهای جایگزین ، انرژی هایی که تجدیدپذیر بوده ، پاک و پایان ناپذیر هستند اجتناب ناپذیر است و باید مورد توجه بسیاری واقع شود.

نظربه تأکیدات اخیر دولت مبنی بر کاهش هزینه های مصرف انرژی و بدلیل برخورداری از شرایط اقلیمی مناسب میهن عزیزمان ایران و بهره گیری مناسب از تابش خورشیدی ، اغلب فعالیت خود را در زمینه بهره گیری از انرژی خورشیدی از مرحله طراحی ،تامین، نصب و راه اندازی ، آموزش و بهره برداری در زمینه تأمین برق و تأمین گرمایش مصرفی و محیطی سیستمها معطوف نموده ایم

 

Solar Pars New Energy Company . All rights reserved

طراحی سایت